З Днем Збройних Сил України!

6 Грудня 2022

Шановні українці!

З нагоди Дня Збройних сил України, що відзначається щорічно 6 грудня вітаємо кожного, хто причетний до цієї  почесної місії – захисту нашої країни. Щиро дякуємо кожному українському воїну за нашу свободу, безпеку та спокій, за можливість жити на рідній землі. Ви – наша гордість, сила та міць української держави! З Вами наша Батьківщина у надійних руках!

Кожен день нашого спокою – це титанічна праця українських воїнів. Наші хлопці та дівчата щодня мужньо та самовіддано боронять Україну від ворогів, не жаліючи власних сил та здоров’я здобувають перемоги на полі бою.

Дорогою ціною дається для України право на існування та незалежність. Нажаль, в боротьбі за вільну Україну тисячі український героїв віддали найцінніше – своє життя. Низько вклоняємо голови та вшановуємо пам’ять загиблих синів та доньок України, наших янголів-охоронців. Їх подвиг завжди буде в нашій пам’яті та наших серцях. Вічна слава героям!

Дякуємо нашим військовослужбовцям за мужність, патріотизм, рішучість та героїзм, який вони демонструють, щодня наближаючи Перемогу. Бажаємо подальших успіхів, міцного здоров’я, оптимізму, злагоди та добробуту в сім’ях!  Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава вільним та мужнім воїнам!