Особливий подарунок з передової для Сергія Калашника

6 Листопада 2023

Українські воїни мужньо стоять на захисті нашого життя. Щодня знищують ворога наближаючи перемогу. Все це дається важкою працею наших хлопців та дівчат на передовій й стає можливим завдяки підтримці небайдужих українців, які приєднуються до допомоги військовим в ці складні часи. Приємно відзначити, що одним із таких відданих Україні людей є Сергій Калашник, власник агрохолдингу АВІС УКРАГРО.

Так нещодавно Сергій Дмитрович брав участь у зборі коштів для військових 92-ї штурмової бригади, зробивши значний грошовий внесок на підтримку військових. За свою небайдужість він отримав подарунок з передової, а саме: прапор України з особистим підписом начальника головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова. Сергій Калашник вже кілька років перебуває за кордоном проте дуже щиро переживає за долю України, активно допомагає армії та своєю постійною підтримкою наближає час нашої перемоги.
Отримати прапор та особисто подякувати військовим до міста Краматорськ приїхали друзі та колеги Сергія Калашника, Олександр Петренко та Руслан Лаврик. Вони також передали до 2 батальйону 92 бригади декілька ящиків зимових шкарпеток, ящики тушонки, сушене м‘ясо слайсами, ящики зі смаколиками, вологі серветки і дрон Mavic 3PRO.

Справжні українці є українцями де б вони не перебували. Тож, всі разом не забуваймо підтримувати нашу армію! Об’єднавшись спільно боримося за наше майбутнє. Разом захистимо нашу країну та зробимо її щасливою та квітучою!