Чому “круто” працювати в АВІС УКРАГРО

7 Листопада 2019

Причин  багато, але  поговоримо про прості речі.

            Агросектор з кожним роком стає все більш привабливою галуззю для талановитих і амбіційних фахівців. По-перше, тому, що цей напрямок бізнесу динамічно розвивається за рахунок впровадження новітніх технологій. По-друге, він  має величезні перспективи в майбутньому. По-третє, багатьом людям важливо знати, що вони працюють в галузі, яка годує  людство.

За останні десятиліття агросектор перетворився на інноваційний бізнес, в якому кожен працівник повинен мати достатню кваліфікацію для управління сучасною сільгосптехнікою і промисловими агрегатами.

Нові цифрові технології приходять у цю галузь, і вже зрозуміло, що наше уявлення про сільське господарство, як про щось дуже просте, відходить у минуле. Вже зараз ефективне сільське господарство неможливе без інформаційних технологій, і ця оновлена сфера, що поєднує агро та ІТ, потребує людей різного фаху.

Отримати роботу  в найперспективнішому секторі країни сьогодні бажають не лише агрономи і технологи, а й IT-фахівці, інженери, логісти

         Агрохолдинг АВІС УКРАГРО  володіє унікальною корпоративною культурою.

Звичайно, освіта кандидатів  грає важливу роль, але  бажання працювати і вчитись важливіше. Тому , серед працівників компанії багато молоді, студентів, які ще навчаються.

Наша компанія пропонує багато можливостей для  всебічного розвитку співробітників, тому в людях  ми цінуємо такі якості,  як ініціативність,  проактивність та наявність  особистої мотивації.

Ми готові витратити свій час і  навчити молодого спеціаліста, якщо в нього буде величезне бажання і  сильна внутрішня мотивація на розвиток і продуктивність. У підготовку персоналу компанія готова інвестувати

Якщо ви відчуваєте внутрішні сили для роботи в агросекторі,  ми готові зустрітись з кожним, хто виявить бажання працювати разом з нами.