Нові прожектори військовим від ТОВ “АВІС УКРАГРО” для захисту неба

10 Серпня 2023

Компанія “АВІС УКРАГРО” продовжує долучатися до ініціатив спрямованих на посилення обороноздатності України. В умовах зростаючої загрози від ворожих безпілотних літальних апаратів, компанія ТОВ “АВІС УКРАГРО” в партнерстві з владою успішно реалізувала спільну ініціативу, спрямовану на посилення безпеки Сумщини.
В рамках цієї ініціативи, за клопотанням голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка, голови Сумської ОДА – військової адміністрації Володимира Артюха та фракції «Слуга народу» в Сумській обласній раді, нашим захисникам буде передано нову партію ручних зенітно-пошукових прожекторів з великою яскравістю і дальністю світлового променя. Прожектори були придбані за кошти спонсорів, зокрема компанії ТОВ «АВІС УКРАГРО», представники якої вже передали їх особисто керівникам області. Загальна сума обладнання, яке придбала компанія, становить 800 тисяч гривень.

Ці прожектори дозволяють ефективно виявляти та знищувати ворожі БЛАК на відстані кілометра, тож впевнені, що з ними наші хлопці, що стоять на сторожі нашої безпеки зможуть ще краще захищати наші домівки та життя.

Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну та українців! Разом ми непереможні!