Мрії збуваються…

27 Грудня 2019

 

Батьківська любов, турбота, сімейний затишок, щасливе дитинство – ці, такі б, здавалося звичайні поняття, нажаль, дістаються не кожній дитині і тому їх називають обездоленими. Саме такі діти знаходяться на вихованні та соціально-психологічній реабілітації в Хоружівському центрі, який стає для них тимчасовою домівкою, в якому вони знаходять і затишок, і любов, і турботу. Все це намагаються їм забезпечити працівники закладу , але завжди знаходяться небайдужі люди, які готові безкорисливо допомагати тим, хто цього потребує.

Діти та працівники закладу щиро вдячні  ТОВ «АВІС УКРАГРО» за подароване яскраве, цікаве, веселе, незвичайне, незабутнє новорічне свято для наших діток – можливість відвідати виставу “Чарівник країни Оз” в театрі ім. М.С.Щепкіна! Вихованці отримали приємні враження, позитивні емоції, гарний настрій та солодкі подарунки!!!

Бажаємо всім працівникам  вашої компанії міцного здоров’я, наснаги, сімейного благополуччя, миру та злагоди у ваших родинах! Подальших успіхів у вашій справі, нехай кожен день дарує нові можливості та перспективи! Творчої наснаги! Нових оригінальних ідей, натхнення і невичерпного оптимізму!!!

 

Із вдячністю,

Адміністрація КЗСОР-Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області