АВІС УКРАГРО – МИ ПРАЦЮЄМО!

14 Листопада 2022

За вікном вже листопад, а на серці все ще лютий. Триває дев’ятий місяць національного супротиву навалі російської орди. Щодня агресор веде проти нас безжальну та підлу війну. Мрія окупантів будь-якою ціною знищити нас, зломити дух та волю українців. У цей нелегкий час, важливо нам бути, як єдине ціле. Допомагати один одному та пам’ятати, що ми українці – сильна і працьовита нація. Поки наші мужні воїни, здобувають перемогу на полі бою, волонтери займаються постачанням найнеобхіднішого для військових та цивільного населення. Поки дипломати ведуть перемовини з союзниками, домогосподарки плетуть маскувальні сітки, а інженери відновлюють роботу об’єктів критичної інфраструктури. Країна, незважаючи на втому та біль, рухається вперед крок за кроком до перемоги.

Наше підприємство АВІС УКРАГРО є значущою складовою аграрного життя країни, яке ми маємо підтримувати й надалі, не дивлячись на всі труднощі. Особливо зараз сільське господарство є вкрай важливим не лише для нашої країни, а й для країн імпортерів. Стабільна робота аграрної промисловості та сільського господарства в Україні є гарантією відсутності голоду не тільки в нашій, а й в інших країнах. Сільське господарство понесло величезні збитки від війни з окупантом, вони оцінюються в мільярди доларів. Найбільших втрат сільському господарству завдало пошкодження та повне знищення угідь, транспорту та обладнання, недозбір врожаю через забруднення, замінування та пожежі, а також загибель величезної кількості тварин.

У часи війни підприємства нашого холдингу АВІС УКРАГРО не тільки мужньо продовжують працювати задля підтримки економіки країни, а й всіма можливими шляхами наближають країну до перемоги. З початку повномасштабного військового вторгнення наше підприємство не змогло залишитись в стороні, адже АВІС – це Україна. Добре відчувається розуміння й поміж працівників, що війна це наша спільна біда, ніхто не залишається осторонь. З перших днів вторгнення АВІС УКРАГРО з великим бажанням та завзяттям долучились до волонтерських програм допомоги населенню та ЗСУ. Наша команда твердо налаштована й надалі допомагати, працювати й боротися до спільної перемоги, наближати той щасливий день, коли ми всі зможемо знову повернутися до мирного життя. Усі разом працюємо на перемогу. Слава Україні та нашим хоробрим воїнам, все буде Україна!