День скорботи та пам’яті жертв війни в Україні

22 Червня 2023

Сьогодні, 22 червня – День скорботи та пам’яті жертв війни в Україні. В цей день ми згадуємо тих, хто втратив своє життя, захищаючи нашу Батьківщину. Ми вшановуємо героїв, які боронили нашу землю в часи Другої світової війни. Також згадуємо кожного, чиє життя було загублено у війні, розв’язаній російськими окупантами: відважних солдатів, мирних громадян, дітей, які стали невинними жертвами.

День скорботи та пам’яті жертв війни – це час для роздумів, пам’яті та єднання. Цей день є нагадуванням про те, що мир – найважливіше для нас. Незважаючи ні на що, український народ продовжує стояти, об’єднаний в своїй меті захистити свою землю та незалежність.

Україна рішуче продовжує вести боротьбу з окупантом, а кожен з нас має свою роль у цьому процесі. Ми підтримуємо тих, хто стоїть на передовій, захищаючи нашу країну від агресії. Наша єдність і віра дають силу тим, хто воює за мир і свободу. Разом ми сильні, разом ми переможемо і побачимо яскраве майбутнє, де Україна буде вільною, мирною та щасливою країною.

Пам’ятаймо і підтримаймо наших героїв! Слава Україні!