Подяка Сергію Калашнику за підтримку Артилерійців Збройних Сил України

25 Липня 2023

У нелегкі часи, коли наша країна змушена вести боротьбу за свободу та майбутнє, об’єднання суспільства та підтримка армії людьми стають особливо важливими. Саме таку допомогу та підтримку ЗСУ надає власник групи компаній АВІС УКРАГРО Сергій Дмитрович Калашник.
Надана фінансова підтримка від Сергія Калашника вже стала вагомим внеском в БО “Реактивна пошта”, з якого активно фінансується армія, а саме артилерійські підрозділи ЗСУ.

Нещодавно отриманий лист подяки від 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова КМП ВМС Збройних Сил України є маленьким, але виразним проявом вдячності та визнання важливості такої допомоги.
Ми пишаємося тим, що Сергій Калашник отримав високу оцінку та вдячність від особового складу 406-ї окремої артилерійської бригади за небайдужість до долі України! Внесок в обороноздатність нашої країни неоціненний і має велике значення для нас усіх.

Завдяки такій щирій підтримці, спільними зусиллями ми досягнемо такої бажаної нашої спільної Перемоги. Слава Україні! Слава ЗСУ!