ДОПОМОГА ВІД ГРУПИ КОМПАНІЙ «АВІС УКРАГРО» У БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ COVID -19!

15 Липня 2020

У такий складний час, коли весь світ протистоїть пандемії COVID-19, вкрай необхідною та стратегічно важливою є допомога з боку соціально-відповідального  бізнесу     .

Група компаній «АВІС УКРАГРО» не залишилася осторонь та долучилася до боротьби з коронавірусом шляхом реалізації комплексу благодійних заходів, спрямованих на протидію розповсюдженню захворювання.

Так,  підприємство групи птахівничої галузі ТОВ «АВІС – УКРАЇНА» провело з 10.04.2020 р. по 10.05.2020 р. благодійний захід «ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ», в рамках якого кошти у сумі 1 (одна) гривня з кожного проданого десятка яєць курячих торгових марок «КОСІВЩИНА», «КВОЧКИНО», «КОКОРАЙ», «ЕКАДАР», «ДИТЯЧІ», «ГОСПОДИН ПЕТУХОВЪ» була спрямована на  фінансування заходів по боротьбі з коронавірусом COVID-19 та подолання наслідків пандемії. За результатами вищевказаного благодійного заходу ТОВ «АВІС – УКРАЇНА» придбало медичне обладнання для лікувальних закладів Сумської області, а також засоби індивідуального захисту для медичних працівників на загальну суму 954 355 грн.

Також реалізовує благодійні ініціативи групи компаній ТОВ «АВІС УКРАГРО» підприємство  ТОВ «АГРОФІРМА «ДОВІРА 2008», яке придбало та передало до Роменської центральної районної лікарні професійну багатофункціональну пральну машину вартістю 74 970 грн  для прання та термічної дезінфекції великих обсягів білизни лікарні та спеціального одягу медичних працівників.

Здійснення благодійної допомоги – це спосіб підтримати тих, хто допомагає своїй країні у боротьбі з пандемією COVID-19.

Група компаній ТОВ «АВІС УКРАГРО» бажає всім міцного здоров’я!