Рослинництво

Основним видом діяльності АВІС УКРАГРО є рослинництво. Виробничі потужності компанії розташовані у чотирьох районах Сумської області.

АВІС УКРАГРО спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур. Виробництво продукції здійснюється із застосуванням інноваційних технологій в поєднанні з кращими традиціями землеробства, що сприяє підвищенню урожайності та якості товару.

Основними культурами, що вирощуються на полях нашої компанії, є кукурудза та соя.

Для нас важливим є ефективність використання кожного гектару землі, що обробляється.

Для цього ми:

 • залучаємо кращих агрономів, інженерів та механізаторів;
 • використовуємо найсучаснішу техніку марок «CASE», «New Holland», «Great Plains», «Claas», «KUHN», «ANNABURGER», «MANITOU», «J&M», «Amazone»;
 • використовуємо лише найкращий насіннєвий матеріал – інтенсивні гібриди кукурудзи фірми «Monsanto», «Pioneer», високопродуктивні сорти сої канадської селекції;
 • регулярно проводимо аналіз ґрунту на кожному полі.

Дбайливе ставлення до природних ресурсів, ефективна організація виробництва та використання якісних насіннєвих матеріалів дозволяє нам тримати планку стабільно високих результатів.

Тваринництво

Провідною галуззю тваринництва АВІС УКРАГРО є молочне скотарство.

Молочне скотарство – одна з провідних галузей сільського господарства, яка займає вагоме місце в нашому бізнесі, адже надає якісне молоко для переробних підприємств, цінні органічні добрива для рослинництва та створює робочі місця в регіонах.

Підвищення ефективності розвитку напрямку тваринництва, здійснюється за рахунок використання інноваційних технологій та сучасного обладнання та створення відповідних умов утримання тварин, їх повноцінної, збалансованої годівлі та відновлення потенціалу.

На сьогоднішній день поголів’я  ВРХ  налічує близько 1120 голів (по ТОВ «АФ «Довіра 2008» – 720 голів, ТОВ «АФ «Козельне» – 500 голів), з них основного дійного  стада корів складає близько 480 голів. Для підтримки даного напрямку компанії функціонує дві м’ясо-молочні ферми. Доїння корів проводиться за рахунок сучасного молокопроводу. Утримуються тварини в чотирьох – рядних приміщеннях, та в літній період на вигульних майданчиках.

Основні породи корів:

 • Симентальська порода.
 • Голштинська порода.

Крім того ведеться постійна робота по збільшенню поголів’я молочного стада, зважаючи на значні перспективи розвитку даної галузі. Компанія повністю забезпечує себе кормовою базою, що дає можливість підтримувати стабільну рентабельність напрямку.

Щоденно ми реалізуємо  на молокозаводи України більше 12 тонн молока класу «Екстра», з вмістом  жиру – 4,0% та  білку – 3,2%.

ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ»

ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ» – це новий потужний елеватор з власною атестованою лабораторією, що розташований у смт. Низи, Сумського району, Сумської області, біля залізничної станції Низи. Побудований у 2014 році.

Сучасний комплекс складається з високотехнологічного імпортного обладнання – італійського (BONFANTI), американського (SUKUP, SWEET), французького (TOUT POUR LE GRAIN) та швейцарського (BUHLER AG) виробництва.

ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ» надає повний спектр послуг з приймання, зберігання, відвантаження, очищення та сушіння зернових і олійних культур, а також проведення їх аналізу у власній лабораторії.

Вся система технологічного процесу та контролю за якістю автоматизована та гарантує найбільш надійний та економічний підхід до сушіння, очищення, зберігання та транспортування зерна.

ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ» співпрацює з провідними зернотрейдерами України, що дає можливість реалізації сільськогосподарської продукції безпосередньо на складі елеватору.

В кінці жовтня 2018 року новий елеватор «АВІС ЗЕРНОТРЕЙД», який входить до групи компаній АВІС УКРАГРО, прийняв свій перший автомобіль з зерном кукурудзи.

Елеватор розташований в с. Біловод, Роменського р-ну Сумської області. Потужність нового об'єкту дозволяє одночасно зберігати 39 тис. т. зернових і олійних культур, з них 30 тис. т. розміщується в трьох десятитисячників і 9 тис. т. в шести півторитисячниках.

Тут вибір припав на вітчизняного виробника компанії KMZ Industries. На сьогодні реалізована перша черга елеватора із загальної проектної потужності 75 тис. т.

Потужність прийому зерна становить 6 тис. т / добу, а це більше 200 вантажних автомобілів з зерном. На елеваторі встановлено сушильне і транспортне обладнання американської компанії Sukup, а очисна машина (сепаратор) – швейцарської компанії Buhler. На елеваторі функціонує сучасна сертифікована лабораторія по системі HACCP укомплектована всім необхідним новітнім обладнанням як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Елеватор може відвантажувати як на автотранспорт до 6 тис. т./ добу, так і ж / д вагони – маршрутними відправками 54 вагона на добу.

На зерносховищі працює 85 чоловік.

Послуги с/г техніки

Однією з головних умов розвитку продуктивних сил аграрного сектору економіки є широке впровадження у виробництво досягнень науково-технічного прогресу.

Для застосування інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур АВІС УКРАГРО укомплектоване повним набором сучасної сільськогосподарської техніки, виробництва «CASE», «Geringhoff», «Great Plains», «Claas», «KUHN», «ANNABURGER», «MANITOU», а також вантажним автотранспортом для перевезенння зерна.

Використання високопродуктивного імпортного обладнання дає можливість задовольняти власні потреби компанії та надавати послуги сільськогосподарської техніки іншим господарствам.

Так, АВІС УКРАГРО надає послуги по:

 • збиранню врожаю ранніх зернових та технічних культур;
 • перевезенню зернових та технічних культур;
 • послуги перевантажувача зерна;
 • послуги дискової навісної косарки «Disko 3600 TRC», виробництва фірми «Claas»;
 • послуги оприскування полів самохідними оприскувачами.

Послуги ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ»

Елеватор надає повний спектр послуг з приймання, зберігання, відвантаження, очищення та сушіння зернових і олійних культур. Найсучасніша лабораторія ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ» проводить визначення всіх фізичних показників якості зернових та олійних культур.

ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ» пропонує послуги за найнижчіми тарифами в Сумській області.

ПРИЙМАННЯ ТА ВІДВАНТАЖЕННЯ

За добу Елеватор може прийняти 4 500 т. сировини. Для відвантаження продукції з Елеватора передбачені 2 вузла – автомобільний і залізничний, загальною потужністю 5500 т. на добу.

АНАЛІЗ ЗЕРНА

У виробничо-технологічній лабораторії Елеватору кваліфіковані спеціалісти проводять визначення всіх фізичих показників якості зернових та олійних культур. В своїй діяльності ми використовуємо високоточне обладнання європейських виробників, включаючи аналізатор зерна INFRATEC NOVA, що дозволяє якісно і швидко обслуговувати клієнтів.

ОЧИЩЕННЯ ТА СУШІННЯ

Зерно, що надходить на елеватор, проходить двоступеневу очистку: спочатку на скальпеляторі, а потім на сепараторі.

Сушіння зерна та олійних культур здійснюється на двох сушильних установках виробництва фірми SUKUP (Америка) та BONFANTI (Італія). Продуктивність цього процесу, при знятті 5% вологи, складає 5120 т. на добу.

ЗБЕРІГАННЯ

Доведене до товарних кондицій зерно зберігається окремо за видами та класами зернових культур в 6 зерносховищах силосного типу, загальною потужністю 60 тис. т.

Птахівництво

Товариство з обмеженою відповідальністю «Авіс-Україна» – сучасний птахівничий комплекс, один із лідерів українського ринку по виробництву курячих яєць.

Основними видами діяльності підприємства є розведення свійської птиці, оптова та роздрібна торгівля продуктами харчування, а також вирощування зернових та бобових культур та виробництво власних комбікормів. Виробничі потужності підприємства розташовані в Сумській області.

Не дивлячись на свій молодий вік, ТОВ «Авіс-Україна» має значний досвід в сільгоспвиробництві. Товариство у своїй послідовній та системній політиці розвитку прагне до сталості, ефективності та прибутковості. Ми переконані, що запорука успішної компанії – це не тільки фінансова складова, а й високі стандарти ведення бізнесу на всіх його етапах.

Куряче яйце АВІС – УКРАЇНА відрізняється високою якістю, яке досягається завдяки:

 • поголів’ю кращих європейських порід курей-несучок
 • високим стандартам утримання птиці
 • повноцінному раціону годівлі.

До складу збалансованих кормів входить: кукурудза і соя, соняшниковий шрот, амінокислоти і вітаміни.

Корми не містять: антибіотики, біостимулятори і речовини тваринного походження і ГМО.

Збалансоване годування із застосуванням вітамінного комплексу і високі стандарти утримання птиці дозволяють виробляти куряче яйце з міцною шкаралупою, підвищеним вмістом вітамінів, яскравим жовтком і відмінним смаком.

З метою забезпечення високої якості і безпеки продукції власна сучасна лабораторія швидко і ефективно виконує всі необхідні аналізи, в тому числі овоскопі. Протягом дня відбувається збір яєць в пташниках, сортування, упакування та відправлення свіжого курячого яйця споживачеві.