Крокуємо до перемоги разом із ЗСУ

17 Січня 2023

Минулий 2022 рік був надзвичайно складним для України та всіх нас. Проте, найважче було нашим воїнам та рятівникам. Завдяки їхній сміливості та самопожертві ми сьогодні можемо стояти на українській землі та маємо надію на щасливе майбутнє. Ми просто не повинні  забувати про наших військових, які відважно відтісняють ворога від наших осель. Ми не повинні  сторонитись цивільних, які потребують допомоги. Ми не повинні втрачати надію та опускати руки. Кожен має бути «тилом» для наших бійців. ЗСУ надихають нас своїм героїзмом, а ми, в свою чергу, намагаємося  пришвидшувати нашу спільну перемогу та робимо все необхідне для цього.

АВІС УКРАГРО, як і вся Україна, сьогодні намагається встигати за викликами, які постають перед нами у війні з окупантами.

Протягом минулого року підприємства АВІС УКРАГРО  підтримували і надавали необхідну допомогу нашим мужнім захисникам та населенню в цей нелегкий час.

Навесні 2022 року військовим з ТРО м. Києва передані необхідні для виконання завдань автомобілі Mercedes-Benz Sprinter та кросовер Renault Duster .

Для потреб Сумського РТЦК та СП передані автомобілі КрАЗ та Renault Trafic.

Автомобіль швидкої допомоги вже виконує бойові завдання в лавах 155-го батальйону ТРО міста Суми.

Величезний вклад в нашу перемогу здійснюють рятівники МЧС. А тому, ми з радістю відізвалися на прохання МЧС міста Сум та передали необхідне авто Skoda Superb.

Вже у січні 2023 року для 23-ї батареї спецпризначення військової частини А4438 селищя Гнідин Київської області  передані автомобілі Opel Vivaro та кроссовер Nissan Pathfinder, а також комплект рацій та 3 комплекти супутникового інтернету Starlink для виконання бойових задач.

Наприкінці 2022 року було передано для 2-го відділення Роменського РТЦК та СП у смт. Недригайлів вантажівку ЗІЛ-130, а також відремонтовано та приведено в бойовий стан автомобіль ВАЗ для Роменського РТЦК та СП

Для МЧС м. Ромни передано комплекти гуми для службового авто.

Наші підприємства з початку повномаштабного вторгнення надають допомогу населенню та військовим, забезпечуючи їх молоком, м’ясом, яйцями, консервами, допомагають в облаштуванні блокпостів, розчистці снігу та іншими необхідними ресурсами.

Маємо надію, що кожен наш крок, кожна наша допомога  зміцнює нашу армію, пришвидшує перемогу та дозволяє зберегти життя наших захисників та цивільного населення.

Віримо в Перемогу! Віримо в ЗСУ! Слава Україні!