Передали монітори для ДСНС Сумщини

13 Квітня 2026

Днями представники нашого БФ “Жито. Сіємо добро” передали монітори для ДСНС Сумщини для облаштування резервного пункту системи відеоспостереження.

Це обладнання дозволить рятувальникам безперервно відстежувати оперативну ситуацію та своєчасно реагувати на загрози.

Дякуємо співробітникам ДСНС за їхню службу та відданість!

Посилання на сторінку фонду в Facebook –  https://www.facebook.com/profile.php?id=61558105481830