Днями представники нашого БФ “Жито. Сіємо добро” передали монітори для ДСНС Сумщини для облаштування резервного пункту системи відеоспостереження.
Це обладнання дозволить рятувальникам безперервно відстежувати оперативну ситуацію та своєчасно реагувати на загрози.
Дякуємо співробітникам ДСНС за їхню службу та відданість!
Посилання на сторінку фонду в Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=61558105481830


