Послули ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ»

      ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ» - це новий потужний елеватор з власною атестованою лабораторією, що розташований у смт. Низи, Сумського району, Сумської області, біля залізничної станції Низи. Побудований у 2014 році.
      Елеватор надає повний спектр послуг з приймання, зберігання, відвантаження, очищення та сушіння зернових і олійних культур. Найсучасніша лабораторія ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ» проводить визначення всіх фізичних показників якості зернових та олійних культур.
      ТОВ «ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ» пропонує послуги за найнижчіми тарифами в Сумській області.
ПРИЙМАННЯ ТА ВІДВАНТАЖЕННЯ

      За добу Елеватор може прийняти 4 500 тон сировини. Для відвантаження продукції з Елеватора передбачені 2 вузла - автомобільний і залізничний, загальною потужністю 5500 тон на добу.
АНАЛІЗ ЗЕРНА
    У виробничо-технологічній лабораторії Елеватору кваліфіковані спеціалісти проводять визначення всіх фізичих показників якості зернових та олійних культур. В своїй діяльності ми використовуємо високоточне обладнання європейських виробників, включаючи аналізатор зерна INFRATEC NOVA, що дозволяє якісно і швидко обслуговувати клієнтів.
ОЧИЩЕННЯ ТА СУШІННЯ
     Зерно, що надходить на елеватор, проходить двоступеневу очистку: спочатку на скальпеляторі, а потім на сепараторі.
     Сушіння зерна та олієнасіння здійснюється на двох сушильних установках виробництва фірми SUKUP (Америка) та BONFANTI (Італія). Продуктивність цього процесу, при знятті 5 т% вологи, складає 5120 тон на добу.
ЗБЕРІГАННЯ
      Доведене до товарних кондицій зерно зберігається окремо за видами та класами зернових культур в 6 зерносховищах силосного типу, загальною потужністю 60 тис. тон.
 

контакты
ТОВ "АВІС УКРАГРО"
Україна, Сумська область,
м.Суми,
вул. Прокоф'єва, 38/3
тел\факс: +38 (0542) 63 54 73

ТОВ "ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ"
Україна,Сумська область,
Сумський район, смт. Низи,
вул. Залізнична станція, б.7
тел.факс: +38 (0542) 779-999
отдел продаж
для сотрудников