соціальна відповідальність

     ТОВ “АВІС УКРАГРО” у своїй послідовній та системній політиці розвитку прагне до сталості, ефективності та прибутковості. Ми переконані, що запорука успішної компанії – це не тільки фінансова складова, а й високі стандарти ведення бізнесу на всіх його етапах. Досягнення позитивного результату є можливим при урахуванні, перш за все, інтересів наших орендодавців. Саме тому соціальна відповідальність бізнесу є важливим аспектом діяльності нашої компанії.
      Орендодавці ТОВ “АВІС УКРАГРО”, власники земельних паїв, а їх у нас близько 6 тисяч, є в першу чергу нашими партнерами. Постійно вивчаючи ситуацію на ринку землі, ми намагаємося створити кращі умови для мешканців на території відповідних сільських громад.
      Щорічно ми інвестуємо кошти у підтримку соціальної сфери та об`єктів інфраструктури на території, де здійснюємо діяльність, зокрема:
- Виділяємо кошти на виконання соціально-економічних угод, укладених між сільськими радами Білопільського, Недригайлівського, Лебединського, Сумського районів.
- Надаємо фінансову допомогу та товарно-матеріальні цінності для навчальних закладів, що знаходяться на території відповідних сільських рад.
- Надаємо матеріальну допомогу ветеранам війни, учасникам бойових дій, а також кошти на лікування та реабілітацію наших пайовиків.
- У тісній співпраці з сільськими громадами вирішуємо нагальні питання щодо підтримання стану об’єктів соціальної інфраструктури та надання матеріальної допомоги окремим громадянам.

контакты
ТОВ "АВІС УКРАГРО"
Україна, Сумська область,
м.Суми,
вул. Прокоф'єва, 38/3
тел\факс: +38 (0542) 63 54 73

ТОВ "ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ"
Україна,Сумська область,
Сумський район, смт. Низи,
вул. Залізнична станція, б.7
тел.факс: +38 (0542) 779-999
отдел продаж
для сотрудников