Тваринництво

         Провідною галуззю тваринництва ТОВ “АВІС УКРАГРО” є молочне скотарство.
       Молочне скотарство – одна з провідних галузей сільського господарства, яка займає вагоме місце в нашому бізнесі, адже надає якісне молоко для переробних підприємств, цінні органічні добрива для рослинництва та створює робочі місця в регіонах.
       Підвищення ефективності розвитку напрямку тваринництва, здійснюється за рахунок використання інноваційних технологій та сучасного обладнання та створення відповідних умов утримання тварин, їх повноцінної, збалансованої годівлі та відновлення потенціалу.
       На сьогоднішній день поголів'я ВРХ налічує близько 2000 голів, з них дійного стада – близько 700 голів. Для підтримки даного напрямку в компанії функціонує 3 м'ясо-молочні ферми. Основні породи корів: Українська чорно-ряба молочна, Українська червоно-ряба молочна та Голштинська.
       Крім того ведеться постійна робота по збільшенню поголів’я молочного стада, зважаючи на значні перспективи розвитку даної галузі. Компанія повністю забезпечує себе кормовою базою, що дає можливість підтримувати стабільну рентабельність напрямку.
      Щоденно ми реалізуємо на молокозаводи України більше 14 тонн молока вищого ґатунку та класу «Екстра» з вмістом білку 3,2%, жиру 3,9%.
 
контакты
ТОВ "АВІС УКРАГРО"
Україна, Сумська область,
м.Суми,
вул. Прокоф'єва, 38/3
тел\факс: +38 (0542) 63 54 73

ТОВ "ЗЕРНОВА ІНДУСТРІЯ"
Україна,Сумська область,
Сумський район, смт. Низи,
вул. Залізнична станція, б.7
тел.факс: +38 (0542) 779-999
отдел продаж
для сотрудников